Wróć

Dlaczego my?

Oferujemy ubezpieczenia nieprzerwanie od 2017 roku. Zaufało nam już ponad 12 000 klientów. Nasz zespół składa się z profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem na rynku ubezpieczeniowym.

Tworząc goffer.com wykorzystaliśmy doświadczenie zdobyte podczas pracy w renomowanych polskich i międzynarodowych zakładach ubezpieczeń oraz u międzynarodowych pośredników ubezpieczeniowych (agentów i brokerów). Oferujemy szeroki wybór ubezpieczeń i pakietów zdrowotnych od renomowanych zakładów ubezpieczeń oraz prywatnych dostawców usług medycznych.

Nieustająco poszerzamy naszą wiedzę i umiejętności, aby pomagać naszym klientom w doborze najkorzystniejszych dla nich ofert. Systematycznie analizujemy zmiany i nowości na rynku usług ubezpieczeniowych i medycznych. Ciągłe dokształcanie się oraz uważne wsłuchiwanie się w potrzeby naszych klientów to nasze atuty.

Ważne! Wszelkie informacje o zakresie usług, karencji, limitach usług oraz innych ograniczeniach są zawsze zapisane w umowie lub ogólnych warunkach ubezpieczenia (OWU). Przed podpisaniem umowy należy dokładnie przeczytać i zapoznać się z warunkami umowy.

Wróć